| EmoReny a întrebat:

Sall imi place de un baiat si lui nu cum sa fac sa ma placa plzz spuneti :*

6 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Incearca sa iesi in evidența cu lucruri frumoasa ( sa il faci sa te observe gen ) si sa gasesti subiecte comune cu el, sa aflii ce i place ce nu. Si de acolo totul vine de la sine :* bafta!

| EmoReny explică (pentru pinkystyleツ):

Mersi stiu multe despre el deaorece sunt intr-o clasa cu el tongue si trebuie sa suport cum sta cu iubita lui si asta ma enerveaza laughing dar mersi :*

| pinkystyleツ a răspuns (pentru EmoReny):

Atunci situatia e cam aiurea :-s...

| EmoReny explică (pentru pinkystyleツ):

Asa-i sad

| Anonima568 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu el. Sa te imprietenesti cu el, sa razi la glumele lui si sa il privesti din cand in cand in ochi sa vezi ce reactie are big grin. Daca iti raspunde cu un zambet frumos, e bine big grin.

| EmoReny explică (pentru Anonima568):

Eu vorbesc mult cu el deoarece sta chiar in fata mea la scoala si mereu se intoarce sa vb cu mine si rad si la glumele lui deoarece cateodata le nimereste si cand ma uit in ochii lui el imi zambeste apoi se intoarce happy