| Dimitry939 a întrebat:

sunt baiat si am 13 ani si as vrea sa imi incep viata sexuala pentru ca nu mai am rabdare mi-e gândul numai la sex.Ce sfaturi puteti
sa imi dati?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa-ti infranezi caii.La varsta ta este prea devreme.Si poti face vreo prostie.Un duș rece, cand te apuca nabadaile, este cel mai indicat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu o freci prea tare sa nu te doara mana

| Emilian65 a răspuns:

Sa pui mana pe carte si sa nu te gandesti de acum la sex.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa joci metin pana pica netul
Activitati mai santoase ar fi iesitul la sanius, patinaj, datul cu punga pe derdelus, si nu in ultimul rand scoala!
Mai asteapta 4-5 ani, iti trece pana atunci!

| sofisis a răspuns:

Sa stai naibii in banca ta si sa faci un dus rece. Majoritatea copiilor se infierbanta pe la varstele astea. Nu e cazul sa ne apucam toti sa facem sex de la 12-13 ani. Esti FOARTE, FOARTE mic pentru a avea o viata sexuala.

| MistretulPufos a răspuns:

Troll

Răspuns utilizator avertizat
| rares234567891 a răspuns:

Orice ar fi NU o incepe de la varsta asta. O sa distrugi 2 vieti (pe a ta si pe cea a fetei cu care ai incepe viata sexuala). Mai asteapta(cand ajungi intre 15-17 o sa o poti incepe ) intr-o luna sau doua iti va trece "dorinta"

| Bacristivirgulaintrebasicristi a răspuns:

Masturbare. Funda?