| alexsterea16 a întrebat:

Sunt băiat si am 16 ani. Sunt foarte urat. -http://imgur.com/gallery/FWAqJdQ Aveam 15 ani când am facut poza.
Credeti ca voi avea vreo sansa cu fetele?

Răspuns Câştigător
| HsysgG a răspuns:

Salut, nu ești deloc urât, ai șanse foarte mari la fete, și ai abia 15 ani, ai niște ochi foarte frumoși și o să te maturizezi, funda plzzz?

13 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Ba tu esti nebun ce ochi ai happy
auzi urat...frate eu as da tot pe ochii aia omori fetele serios
bafta si fii mai optimist

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te mai lamenta arati bine ai nevoie de tupeu nesimtit, cu ala castigi fetelewinking

| RAY a răspuns:

Sincer nu esti urat nu vad nimic foarte urat la tine exagerezi, eu spun ca ai sanse mari, inca esti mic mai vei creste si vei deveni barbat, uite si un blog http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.ro/......IVATIONALE

sa vezi the secret, bafta

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa-ti amintesc ca o vorba din popor este formulata astfel : "Barbatul trebuie sa fie un pic mai frumos ca dracu" si pentru a te convinge poti citi intregul material privind acest subiect, http://www.cancan.ro/......7679.html. Din care am spicuit urmatorul fragment : "Barbatii care sunt mai atragatori decat partenerele lor nu se implica suficient in relatie si nu le ofera sprijinul necesar. In plus, ei prefera aventurile si relatiile de scurta durata", a explicat profesorul Jim Mcnulty. Psihologii sustin ca o sotie frumoasa are un rol benefic pentru un barbat mai putin inzestrat de la natura. "Cei care au o nevasta superba sunt mai prietenosi cu cei din jur", a adaugat el. In consecinta capul sus deoarece in mod sigur iti vei gasi si tu sufletul pereche.

| LoveSleep a răspuns:

Ai făcut ravagii.

| Doub a răspuns:

Alex, nu eşti deloc urât.
Singura ta problemă e nesiguranţa aia.

| Oana92 a răspuns:

Nu esti urat! Ai ochi foarte frumosi, nu te mai desconsidera! Daca tu nu ai incredere in tine cum vrei sa ii faci pe ceilalti sa te aprecieze? Ai toate sansele din lume sa cuceresti fetele, da dovada de buna crestere si inteligenta si nu o sa ai probleme happy

| peperonies a răspuns:

Daca e nevoie sa intrebi clar nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Attention ***, Alex? Asta să fie?

| CristinaSNC a răspuns:

In primul rand nu esti urat! Ai abia 15 ani, de acum incolo o sa incepi sa te deszvolti si sa te maturizezi.
Daca vrei poti sa iti schimbi tunsoarea.
Si lasa acum fetele ca o sa ai timp si de ele happy

| Lola203 a răspuns:

Nu esti urat, ai niste ochi foarte frumosi!

Nu esti urat frate arati chiar bine, ai sanse stai calm, totul tine de atitudine.