| VFC93 a întrebat:

Sunt cu o fata de jumatate de an! Timp de 5 luni totul a fost ca un vis. Ne completam. ne iubim foarte mult, toata lumea ne apreciaza, chiar semanam love struck *sufletele pereche*, avem foarte multe coincidentze foarte ciudata. ( am facut accident pe melodia noastra,**noi ne prosteam ca vroiam sa murim amandoi impreuna** rolling on the floor avem o cicatrice la ochiul drept amandoi de mici, si inca foarte foarte multe ) Oki lasand astea la o parte, eu sunt o fire mai lipicioasa, imi place sa ma bag in sufletul ei acolo, suntem la o distanta de 30 de km. ea sta intr-un sat. dar nu mie problema vin o zi da, o zi nup. Se intampla foarte des de la un timp, sa vorbesc cu ea. si ea sa se gandeasca in alta parte dupa sa-mi spuna "Ce? scuze". a inceput sai lipsesca atentia. pe care mi-a dadea. afectiunea. Si am discutat foarte serios pe tema asta. si raspunsul e. Nu se intampla nimic cu mine! Nu stiu, sa se intoarca la fostul ei prieten in niciun caz *a avut o relatie cu el de 4 ani*. dar dupa cum mi-a spus si ea si cred si eu sunt mai bun ca el de 1 milion de ori Si nu stiu inca ma gandesc. ca i-am dat prea multa atentie... *declaratii de dragoste*. *glume*. *ne comportam ca doi copii*... dansam ca nebunii. *telefoane la 2 3 noaptea spunand ca o iubesc* nu stiu Sa schimbat foarte mult. Si daca cineva a trecut prin chestia asta. Vreau sa stiu si eu, ce este? ce se intampla. Nu pot spune ca e mereu asa. Dar din 4 zile din 5 este asa :@ si sincer sa fiu m-am schimbat si eu ca persoana, caracter si acum imi este frica sa nu se duca totul naibii. Pentru ca o iubesc foarte mult. Si ea ma iubeste destul de mult dar este foarte schimbata. Am momente cand mor de draci si cat sunt eu de barbat imi dau lacrimile. pentru ca n-am inima de piatra. Tin sa spun ca eu am 18 ani jumatate si ea este cu doi ani mai mica ca mine! Astept raspunsuri!

1 răspuns:
| fabiola a răspuns:

Trecand peste greselile tale de ortografie si gramaticale ti-as spune ca nu poti decide in locul ei.La 16 ani cauta prietenia din jurul ei si mai putin fidelitatea in dragoste! Ii ceri prea mult, te implici prea mult.Este timp destul pentru toate si toate au timpul lor!