| Șobolanul777 a întrebat:

Sunt într-o relație de o lună și o săptămână cu o fată de 15 ani, eu am 17, de vreo câteva zile îmi tot spune că vrea să-mi facă sex oral fără prezervativ, neprotejat, dar eu nu prea as fi de-acord cu asta, știind că se poate transmite boli cu transmitere sexuala și prin sexul oral. Ce e de făcut? I-am propus să-mi fac sex oral cu prezervativ și ea mi-a spus că nu vrea, dorește să-mi facă fără, ce e de făcut? Ce să fac? Mulțumesc frumos pentru răspunsuri!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Se transmit boli așa doar dacă ai o rană deschisă pe penis și ea o rană deschisă în gură

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat probabilitatea cat si posibilitatea de a se transmite prin felatie (sex oral) o boala infectioasa este destul de mica mai ales in cazul barbatilor. Daca fata respectiva nu este o panarama de ''parasuta'' prostituata, probabilitatea de a fi infectata este de asemenea foarte mica. Este la aprecierea ta, din moment ce se poate presupune ca obisnuiesti sa te saruti cu ea. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Dacă e spălată pe dinți și are gura curata eu nu aș refuza oralul frate. Încearcă ca nu ai ce pierde. E plăcere faină man.

Răspuns utilizator avertizat
| IonutzMariusz a răspuns:

Te bagi! Pe urmă ai să te rogi tu să -ți facă cu sau fără!

| MaiaMaia31 a răspuns:

Iti pastrezi decizia ta care este foarte corecta! Dar incearca sa ii explici in alt mod in care sa inteleaga si ea cum sta treaba, daca nu intelege, nu iti schimba decizia! Nu intelege ea, intelege alta!