| Alex2526 a întrebat:

tin sa precizez ca cel care ma ajuta foarte mult ii dau funda. deci;
am 16 ani si am o intrebaresickCum e cand faci sex prima oara cand o bagi prima oara trebuie prezervativ? O sa am dureri? Curge sange sau ceva? Cum lubrifiez inainte sa o bag daca ea nu vrea sa o suga? ..multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Este indicat sa folosesti prezervativ. 2. ) In mod sigur NU vei simti durere in cazul in care penisul tau nu este afectat de fimoza. 3.) De asemenea NU iti va curge sange, bineinteles daca nu ti se va rupe frenul din neatentie sau din greseala. 4. ) prezervativul este suficient de lubrifiat din fabricatie, dar daca mai este nevoie vaginul se poate lubrifia cu saliva. Succes!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Si prima si a n-a oara este bine sa folosesti prezervativ. Da, prima oara te va durea, dar otul este supotabil. Iti vacurge un pic de sange sipe parcursul actului se va opri si poti conyinua actul fara probleme.