| BloodRaven a întrebat:

Hi TPU, am o mica intrebare ( pentru baieti ): Cand faci pentru prima data dragoste simti ceva dureri? ti se rupe ata, curge sange ceva? Si daca o faci cu prezervativ in timpul dezvirginarii e riscul sa te doara sau ceva? Sper ca intelegeti dau funda celui mai bun raspund! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| starmaker a răspuns:

Salut,la tine nu curge sange, ata nu se rupe si e bine sa o faci cu prezervativ. Nu doare, dar daca ea e virgina s-ar putea la ea sa apara sangerari si durere, dar nu e musai. Enjoy!

4 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Daca faci cu prezervativ ata nu ti se rupe orice ar fi. Fara prezervativ, se poate rupe, dar nu e obligatoriu. Insa daca se rupe, apare o misca sangerare si usturime cateva zile, insa nimic de speriat, iar pe moment nu trebuie sa te opresti, pentru ca, atunci cand chelu' se distreaza, cine mai simte durerea?winking

| florinnica83 a răspuns:

Eu sunt deacors cu starmaker care a vorbit destul de corect si fara mistouri cum au facut ILUDU. nu ti-se intpla nimic deosebit, doar ca te vei simti in al 9 cer si tu cat si ea daca intre voi este dragoste adevarata nu nebuneasca. cu multa grija si atentie ve-ti avea o seara de ne uitat care se va inprima pe vecie in minte cat si in inima ta, semneaza nicaflorin83.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, neneica, te dor toate, si varful dintelui, tot! O sa mori in timpul sexului de durere.

| d33nis a răspuns:

**** tata tot ce prinzi fara probleme rolling on the floor)