| AnneKaa a întrebat:

Vara aceasta am facut cunostinta cu un baiat foarte timid si linistit(asa mi s-a parut mie ca e.; D)Mereu comunicam, ne impacam bine, ba chiar si il simpatizam.Nici acum nu pot intelege de ce baietii is asa timizi cu o fata? Baieeeeeeeti ce ascundeti voi sub aceasta masca? De ce noi ar trebui de fiecare data sa facem primul pas?
FUNDA pentru cel mai reusit raspunsbig grin!

Răspuns Câştigător
| SkyGuy a răspuns:

Pentru ca este mai complicat sa iti dai seama ce vrea o fata... daca un baiat a iesit cu tine e clar ca ar face orice ii propui

1 răspuns:
| geocarul a răspuns:

Pai avem si noi mandria noastra si ne e teama sa nu ne refuzat ca ne facem de rahat