| Gigss a întrebat:

Vara aceasta am intalnit o fata, prima in ultimii 3 ani care m-a facut sa nu dorm noaptea. Am inceput sa vorbim prin luna iulie si desi ea nu sta chiar in orasul meu ci in apropiere, am continuat sa vorbim. Am ajuns sa ne placem reciproc, doar vorbeam zilnic pana noaptea. Insa apoi, in maxima prostiei mele, m-am sarutat cu alta fata. I-am spus, pentru ca voiam sa fiu sincer, m-a iertat dar dupa aproape doua saptamani a spus ca vrea sa incheiem sa mai vorbim, pentru ca se simte vinovata cand vorbeste cu alti baieti. Specificatii: nu eram impreuna, pentru ca asteptam sa inceapa scoala sa ne putem vedea mai des, eu am 18 ani, ea aproape 15, iar sarutul cu acea fata nu a fost voit. Acum vorbim cam rar si as vrea cumva sa fim ca inainte, macar prieteni ca la inceputul conversatiei daca nu este loc de ceva mai mult, imi este dor de ea si stiu ca e vina mea ca am pierdut-o. Daca aveti vreo parere sau vreun sfat, va multumesc.

2 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

Pai iti dai seama ce parere are despre tine in urma faptei tale, nu?happy Incearca sa vorbesti cu ea si sa ii spui ca ti-e dor de ea si ca ai vrea sa vorbiti ca inainte si vezi ce reactie are.Incercarea moarte n-are!

| Yumenohana a răspuns:

Vorbesti din nou cu ea..si ii spui tot ce ne-ai spus si noua. happy. urata situatie..scuze ca nu am un raspuns concret happy Nu prea stiu ce altceva ai putea face