| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ziceti, e aiurea sa ai o iubita mai mare ca tine (2 ani)? Vreau sa aud opinia voastra

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,daca va iubiti, va intelegi nu e nimic aiurea

| corbulalbrosu a răspuns:

De ce ar fi iubirea conditionata de varsta partenerei putin mai mare comparativ cu cea a partenerului ei de viata. Exista vreo anumita regula ''batuta-n cuie'' in aceasta privinta? thinking

| Emilian65 a răspuns:

Nu este aiurea. Este foarte bine.

| Andreeush a răspuns:

2 ani nu e ceva neobișnuit.
Important este să vă iubiți.

| Sofer a răspuns:

Nu e aiurea. Era aiurea sa fie mai inalta ca tine.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Iubirea nu tine cont de varsta.

| Clytia a răspuns:

De ce ar fi aiurea? E doar cu 2 ani mai mare. Știu că în general băiatul e mai mare decât fata într-un cuplu, dar dacă e vorba de iubire, nu cred că mai ții cont de asta.

| Lizuca1234 a răspuns:

Nu e aiurea deloc. respectul si intelegerea primeaza in orice relatie

| Blueberry8 a răspuns:

Deloc! Eu sunt mai mare cu un an decat sotul meu happy.

| cristian200313 a răspuns:

Nu, nu este aiurea, indiferent ca va iubiti mult si va intelegeti bine, foarte bine.
Sanatate

| Gabriel_Lespezeanu_2000 a răspuns:

Dacă tu ești mai înalt decât ea nu văd care este problema?