| anonim_4396 a întrebat:

Hey,ce inseamna cand o fata iti spune ca tu esti perfect si ca la ea e problema,ca ea nu mai poate fi cu tine,ca ea nu e aleasa,ca multe fete si-ar dori sa fie cu tine si ca tu esti perfect? Mentionez ca aceea devenise rece de la un timp,nu mai era cum a fost,iar asa brusc, mentionez,ca ne certasem dar din lucru minor si ca imi era frica sa nu o ia altul, ea se mutase la alta scoala ca era la alta scoala atunci. Asta a fost in octombrie, in momentul asta am alta iubita dar vreau sa imi ziceti parerea voastra, de ce credeti asta

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un fel de a-ți da papucii exprimat intr-un stil mai diplomat.

| sierra1 a răspuns:

Pe scurt: o doare la patină de tine (dar a spus-o elegant)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o modalitate elegantă și diplomatică de a refuza relația cu tine.

| dullcat a răspuns:

Buna.Incearca sa folosesti si punct cand scrii, ca sa poata fi inteles textul mai usor/repede. Apoi, eu nu inteleg de ce te-ai mai gandi la comportamentul fostei daca au trecut atatea luni de atunci.

Probabil ca nu stia cum sa-ti spuna ca vrea sa va despartiti.Asta e una din metodele dragute, ca sa iasa bine. Daca ti-ar fi oferit alte motive negative, situatia ar fi iesit mai urat.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Nu stiu sa scriu corect pentru ca nu am scoala multa..am si handicap si scoala putina.ea nu stia ca am handicap ca nu ii am zis si nu scriu chiar corect.

Răspuns utilizator avertizat
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Inseamna ca e plina de vrajeala.

| anonim_4396 explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Asta ziceam si eu respect respect

| anonim_4396 explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Mi-a zis ca ma place la cate mi-a facut vai mama mea,am avut o alta relatie pentru,ca cu ea fusesem intr-un joc impreuna si am fost si frati de rol asa in joc,avusem alta si ea a zis sa fim frati iar,iar eu,am luat pe alta de la acea fata cu care eram,auzisem ca ea a injurat-o,ca ii a furat iubitul,ce sa fure cand ea a zis sa fim iar frati ati inteles ideea,mi-a recunoscut ca ma place dupa mult timp,eram niste prieteni dar cu cuvinte si emojiuri multe emojiuri ca si cand eram intr-o relatie,nu stiu de ce a facut asta,ma si blocat pe insta odata si a zis ca ii s-a furat contul cand a revenit iar, dar unblock nu primisem, si doar eu am luat nu avea cine sa ii fure contul, si verisoara ei mi-a spus ca ea nu m-a iubit niciodata, daca nu m-a iubit niciodata de ce s-a bagat in relatiile mele.asta nu inteleg si nu voi intelege vreodata, nu e frumos si odata cand vorbisem cu alta fata in 2021, a zis ca nu s-a gandit la mine ca ii voi face asa ceva, ce sa iti fac cand eram prieteni
am tinut la ea si ea doar si a batut aia de mine aia si a batut
da

| anonim_4396 explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Si doar eu am primit block, altii doar stergere din cont da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey,ce inseamna cand o fata,iti spune ca tu esti perfect,si ca la ea e problema,ca ea nu mai poate fi cu tine,ca ea nu e aleasa,ca multe fete si ar dori sa fie cu tine,si ca tu esti perfect,mentionez ca acea devenise rece de la un timp,nu mai era cum a fost,iar asa brusc, mentionez, ca ne certasem dar din lucru minor si ca imi era frica sa nu o ia altul, ea se mutase la alta scoala ca era la alta scoala atunci asta a fost in octombrie, in momentul asta am alta iubita dar vreau sa imi ziceti parerea voastra, de ce credeti asta
si de ce imi place sa ascult melodii mai mult in notele minore
imi plac mai mult melodiile sa le ascult in notele minore

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma ocup cu facerea remix-urilor, si cu muzica, nu cant, doar remixsez am trecut mai usor asa, imi place sa ascult melodii in nota d# minor nota depresiei si a supararii re# d-sharp minor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarcati clipul asta eu l-am filmat
asa piese ascult din cauza ei
https://easyupload.io/ahb4u3

| AmandinaDragan a răspuns:

Un refuz politicos.

| anonim_4396 explică (pentru AmandinaDragan):

Mi-a zis ca ma place la cate mi-a facut vai mama mea,am avut o alta relatie pentru,ca cu ea fusesem intr-un joc impreuna si am fost si frati de rol asa in joc,avusem alta si ea a zis sa fim frati iar,iar eu,am luat pe alta de la acea fata cu care eram,auzisem ca ea a injurat-o,ca ii a furat iubitul,ce sa fure cand ea a zis sa fim iar frati ati inteles ideea,mi-a recunoscut ca ma place dupa mult timp,eram niste prieteni dar cu cuvinte si emojiuri multe emojiuri ca si cand eram intr-o relatie,nu stiu de ce a facut asta, ma si blocat pe insta odata si a zis ca ii s-a furat contul cand a revenit iar, dar unblock nu primisem, si doar eu am luat nu avea cine sa ii fure contul, si verisoara ei mi-a spus ca ea nu m-a iubit niciodata, daca nu m-a iubit niciodata de ce s-a bagat in relatiile mele.asta nu inteleg si nu voi intelege vreodata, nu e frumos si odata cand vorbisem cu alta fata in 2021, a zis ca nu s-a gandit la mine ca ii voi face asa ceva, ce sa iti fac cand eram prieteni
am tinut la ea si ea doar si a batut aia de mine aia si a batut

| anonim_4396 explică (pentru AmandinaDragan):

Si doar eu am primit block, altii doar stergere din cont

| Together a răspuns:

Inseamna ca nu (mai) e atrasa sexual de tine, ideea de a face sex cu tine o dezgusta, dar e atrasa de alti tipi.

| MariaEElena0505 a răspuns:

Probabil, exact cum a spus si fosta ta, esti o persoana buna. Doar ca ea nu mai era atrasa de tine, nu te mai placea. Si se poate intampla acest lucru. Nu putem sa tinem pe cineva fortat langa noi. Dar asta e, viata merge mai departe. happy
Incearca sa uiti de acest eveniment. Pur si simplu, aminteste-ti lucrurile frumoase din relatie si atat. Fara acel "esec". Si fii bucuros de fata cu care esti acum. happy

| LucyiFer a răspuns:

Păi în ochii ei la ea era problema. Care e problema ta exactă, mai ales dacă spui că ai altă prietenă acum?
Trăiește frumos cu actuala și pierde-o pe fosta. De obicei trecutul nu ne lasă să trăim prezentul. Dacă asta îți dorești tu, atunci ok, noi nu avem dreptul să-ți spunem ce să faci, dar dacă vrei să te bucuri de actuala relație, sfat, nu o neglija pentru fosta. Nici nu o analiza too much pe fosta. Analizează tot ce poate analiza la actuala, vezi ce poți îmbunătăți aici.
Dacă dorești să oferi o concluzie trecutului. Singura concluzie pe care trebuie să o iei din trecut e că dacă tu nu-i dai voie, el nu are nicio influență asupra ta.

| AyEmPee a răspuns:

Buna! Având iubita, nu ar mai trebui sa te intereseze astahappy dar inteleg curiozitatea. E foarte simplu, fata respectiva ori a găsit pe altcineva cu care sa vorbeasca, ori pur si simplu i s-a dus interesul fata de tine. A zis acele lucruri doar ca sa nu te raneasca sau sa crezi ca e vina ta. Unele lucruri nu sunt menite sa tina, asa a fost sa fie.

| anonim_4396 explică (pentru AyEmPee):

Inteleg..stiu ca vorbea de altul si nu vroia sa zica numele lui ala zicea numele numai m m m m
are altul acum