| Cornellia a întrebat:

voi cind sunteti intr-o stare mai neplacuta, cind aveti ginduri negre, ce metode folosit ca sa evadati din aceasta stare? Am incercat sa ma iau cu alte ginduri dar nu reusesc,:*

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Eu cand sunt suparata ascult muzica trista si plang.astfel mie imi trece supararea.cand am ganduri negri ma gandesc ca nu merita sa vreau sa mor pentru ca alti vor sa traieasca si ei din pacate mor.

| undercovergirl a răspuns:

Buna Cornelia,
cel mai bun sfat pe care ti-l pot da este sa asculti muzica cu volumul la maxim si sa te uiti la comedii. Iti va trece starea in cateva secunde. Asta e reteta mea happy

| noname4me a răspuns:

Iesi afara cu prietenii joacate gaseste-ti ocupatie. daca stai in casa si te gandesti la problema respectiva. nu ajungi nicaieri.gandestete ca trebuie sa se rezolve ai rabdare si fi mai optimista impuneti tu mintii ca o sa fie bine

| AbsolutVodka a răspuns:

Eu una, folosesc "Î" din "a" nu din "i"! Adica,'când' sau 'gânduri'. Good luck with that!