| sNikvi112 a întrebat:

TPU. Voi trece direct la subiect.(scuzaticategoria) Ieri mi-am luat Counter-Strike Source dar cand ma conectez pe un server imi zice "
Host_Error: Unexepected authentication protocol 196779201!" am cautat pe net si am vazut ca mi-ar trebui un patch pentru el.Va rog cei care au patchul sau alte solutii pentru a merge sunt binevenite! Multumesc.Anticipat

Răspuns Câştigător
| Cuuukii a răspuns:

Daca vrei sa-l joci pe net...ai nevoie de steam si de counter-strike source cumparat de pe steam...degeaba iei patchuri Bafta!