| weed312 a întrebat:

.. vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste "fapte perverse" mentionez ca eu si iubita mea nu ne-am inceput viata sexuala si trebuie sa aiba o limita...(imi cer scuze pentru greselile gramaticale da ma grabesc) FUNDA

9 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pierzi trenu? de ce te grabesti?thinking fapte perverse hm? sunt pe net cu tona, sau ti-e sila sa cauti?

| doc69 a răspuns:

Pervers.un cuvant foarte uzat care si-a pierdut din semnificatie..pervers inseamna ca faci ceva doar pentru tine fara sa te intereseze reactiile celuilalt.deci ce vrei sa intrebi? Pune intrebarea corect daca doresti un raspuns corect la intrebarea care te intereseaza.in rest, numai de bine.

| Wihox a răspuns:

Leag-o de calorifer si pisa-te pe ea. Mai pervers de atat nu stiu sad

| weed312 explică (pentru Wihox):

De ce mai traiesti?

| EdwLo a răspuns (pentru Wihox):

Foarte buna asta Razvane laughing)

| AliGab a răspuns:

Dar de ce aveti nevoie sa va incepeti viata sexuala? Asculta... am observat ca ai spus ca esti mai timid. Pana la o varsta timiditatea este ok. Dar nu as spune ca esti timd odata ce ai prietena, ci ca esti simtit. Ca o persoana matura, femeie de altfel, daca prietena ta vrea sa fii pervers, crede-ma ca sunt o gramada de fete/femei carora le plac baietii cu bun simt. Sunt o gramada de nesimtiti, asa ca lasa fata asta cu care esti acum sa si caute unul pe masura cai are o gama destul de larga, iar tu pastreaza-ti timiditatea si bunul simt si cauta-ti o fata pe masura. O fata care vrea sa fii pervers niciodata nu va sti ce vrea, si va gasi pe altul mai pervers ca tine si te va parasi si atunci vei crede ca asa sunt toate fetele/femeile. O fata cu bun simt si care stie sa-ti aprecieze asa zisa timiditate, va fi multumita sa aiba un asemenea baiat langa ea si te va aprecia intotdeauna. Alegerea iti apartine. Eu spun sa te mai gandesti si, rau nu ar fi, sa incerci sa faci parte din categoria minora a baietilor cu bun simt, cum de altfel pari ca esti. Chiar daca in adolescenta este mai greu, ca te vei simti exclus din cercurile de asa zisi prieteni, mai tarziu iti va prinde foarte bine. Crede-ma ca am ajuns la 30 de ani si inca mai caut un asemenea om. Succes in toate cele bune.

| weed312 explică (pentru AliGab):

Da dar fata asta zice ca nu sunt bunde nimic si ca ar vrea sa fiu si altfel. nu prea as vrea sa o las pentru ca o iubesc si am o relatie destul de lunga. inca suntem mici si doar incercam mai multe lucruri dupa vom vedea cum ne este mai bine.multumesc de sfat:X

| AliGab a răspuns (pentru weed312):

Daca spune ca nu esti bun de nimic atunci nu esti pentru ea. Nici daca vei fi altfel nu vei fi bun de nimic. Mai, sunt o persoana matura care iti spune asta: fata cu care esti nu te iubeste, nici macar nu tine la tine. Crezi ca daca ar tine la tine ti-ar spune ca nu esti bun de nimic? Pai cand iubesti toate sunt bune la cel cu care esti. Ai toate motivele sa o lasi in pace, si pentru ca iti cere sa fi nesimtit, si ca nu tine la tine etc. Decizia iti apartine, dar mai bine sa-ti fie un pic mai greu acum decat mai incolo cand. Spui ca inca esti mic: din suflet te sfatuiesc nu iti da fecioria primei sosite la care incepi sa tii. Asteapta marea dragoste cu care vei dori sa faci si o familie. Abia atunci te sfatuiesc sa-ti incepi viata sexuala, intr-o casnicie. Acestea sunt doar sfaturi pe care ti le da un om adult. Tu alegi si decizi. Studiaza bine problema si incerca sa gandesti si un pic mai obiectiv. Uffff, grea adolescneta asta, ai impresia ca tot ce zboara se mananca. Am fost si eu asa happy

| draky90 a răspuns:

Pervers,stii macar ce inseamna cuvatul "pervers", acum sincer....imi este mila de aceea fata, epic... fail!