| malishka93 a întrebat:

Vreau sa scriu un status pe facebook!cam asa sa sune!Nustiu ce va fi miine cu noi doi,dar stiu ca azi te iubesc mai mult ca ieri si miine te voi iubi mai mult ca azi!dati-mi niste idei sa sune inca mi frumos aceste cuvinte!ceva adaugari!mersi mult si scuzati categoria!sper ca ati intels ce am avut in vedere!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza in viitor unde vom fi si ceea ce viata ne va darui,traim in prezent si tot ce stiu azi e ca pe fiecare zi te iubesc mai mult, si nimic nu are cum sa ne desparta, caci dragostea noastra se mareste o data cu trecerea timpului.