| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o piesa de rap, dar problema este ca nu stiu despre ce sa scriu. Puteti sa imi dati niste idei despre ce as putea sa scriu? Stiu ca nu e categoria dar la Muzica nu raspunde nimeni

2 răspunsuri:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Scrie despre ce te pasioneaza. Poate vrei sa scrii despre iubire, ura, copaci, judecata de apoi, moarte. Cam atat.

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Poti scrie despre societatea in care traim,despre tara ta,despre dragoste,sau despre viata ta, despre conceptii, despre alti cantareti, despre moarte, etc.Te poti inspira si de la altii.