| Cosmin_Obretin_1994 a întrebat:

Vreau sa va intreb, cum se numeste daca fata aceea se saruta cu alta face? Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Lesbianca daca ii plac doar fetele, sau bisexuala daca-i plac si fetele si baietii.:d

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Lezby friends.

| Vi003 a răspuns:

Zau, daca-ti inteleg intrebarea, incearca s-o gandesti romaneste!

| varcolaccc a răspuns:

Lesbiana, lesbianca, lesby. laughing multe cuvinte care descriu asta laughing.

| trance04 a răspuns:

Care fata? spui de parca ai zice,, uite se saruta doua fete,,laughing)))) doamneee

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Leszbiens

Răspuns utilizator avertizat
| Andraaaaa2000 a răspuns:

Lesbi,lesbience. ( se citeste "leizbi"):d