| lorr a întrebat:

Vreau si eu niste povestioare gen http://www.facebook.com/......media/set/ to de pe facebook daca mai stiti pagini. Va multumesc. Funda cele mai multe

Răspuns Câştigător
| LostInHell55 a răspuns:

Buna dimineata! Pai am o prietena pe facebook care le are la aprecieri mai toate paginile de facebook cu povestioare:cauta herman larisa, intra la ea pe profil si vei vedea acolo jos aprecieri (sub coperta)intra acolo si vei gasi cate vrei(app nu-i spune ca de la mine o stii daca o bagi la prieteni si intreaba de unde o cunosti)Bafta! PWP