| MaZGaLiCiYi a întrebat:

Vreau şi eu să ştiu cum convingi o fată să se culce cu tine chiar dacă nu o iubeşti şi nu îţi doreşti o relaţie cu ea. Vreau părerile voastre pentru că eu în afară de bani nu găsesc altă soluţie... Mulţumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| melynda a răspuns:

Daca tu te folosesti de bani pentru a ave o fat esti egal cu zero. nu esti in stare sa cuceresti o fata si trebuie sa o cumperi. si ma rog de ce vrei sa te culci cu ea daca nu o iubesti? vrei tu sa fi mare si tare in cercul prietenilor tai? vezi-ti de treaba baiete!

| neutrino a răspuns:

Sunt baieti si baieti, si la fel, sunt fete si fete. Daca tu si ea faceti parte din aceeasi categorie, atunci te poti tocmi cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrăjeli, replici de duzină, o îmbârligi, îi spui ce vrea să audă, faci în mare parte cum vrea ea... şi până la urmă o s-o poţi convinge. Asta dacă te descurci cu actul teatral cât de cât.

| Hαppiηеss a răspuns:

Daca erai un barbat atragator nu era nevoie sa o convingi sarea ea pe tine si nu trebuia nici sa o platesti o facea de placere.
Dar din moment ce ai pus o astfel de intrebare imi imaginez ce fel de om esti!

| lex79 a răspuns:

O scoti la o cina, mergeti la un film si daca lucrurile merg bine o inviti la tine.

| mateicoca a răspuns:

Cu talent

| baTTLe4uTr a răspuns:

Mergi in club si stai pana mai tarziu uitandu-te dupa caprioare. Aia cu ochii rosii care abia se mai tine pe picioare nu te va refuza si nu-ti va cere bani happy Toaleta probabil e in capat pe dreapta. Succes!

| cristina0ryi a răspuns:

Daca vrei sa te culci cu o fata in astfel de codintii iti sugerez sa iti gasesti una foarte proasta si naiva, altfel nu ai nici o sansa sa o convingi.