| AnnDaTv a întrebat:

love struck. Am o intrebare. Femeile insarcinate (In prima saptamana, a doua) stau drepte sau cocosate Aadik nu cocosate da nu stau drepte.
Ma intrebat varamea :p. Dau fundita si voturi
Si fara comentarii rautacioase ca va RAPORTEZ! XD

Răspuns Câştigător
| delisa a răspuns:

Eu sunt insarcinata in aproape 4 luni si nu mi se pare sa fiu cocosata poate pe la 7 8 9 luni da ca atunci e greutatea mai mare si te trage in jos dar daca te controlezi nu mergi cocosata tare!( adica asa cred) pup:*

1 răspuns:
| Radioactive a răspuns:

Stau normal, căci unele nici măcar nu ştiu că au un bebe. Nu mi se pare nimic schimbat la ele.