| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt femeile mai drepte fizic decât bărbații? Mă refer și la picioare și la postura, chiar și cele super înalte nu sunt cocoșate sau crăcănate mai deloc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca nu au muncit in viata lor, posibil videochatiste sau sugatoare financiare. O femeie obisnuita o vezi cu nitica grasime sau cocoseala, defect care nu e dreapta 100%

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece ele poarta tocuri, si tocurile te obliga sa ai o postura dreapta, nu poti merge cocoșată pe tocuri ca arati ca naiba. Spatele drept si pieptul in față

| sierra1 a răspuns:

Să nu generalizăm: probabil bărbații cu care ai intrat in contact or fi mai gârboviți