| Morooo a întrebat:

Am si eu o intrebare...Totul de pe TPU este gratis?!? Si daca nu, ce anume?
Va rog, fara comentarii rautacioase! Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da -TOTUL este gratis!

Postarea de intrebari si raspunsuri e gratuita?
Navigarea pe site-ul Toti Pentru Unu este complet gratuita. Telul TPU este sa ofere utilizatorilor sai un spatiu unde sa se simta liberi sa discute despre chestiuni care ii preocupa si sa isi ofere sprijin reciproc, fara a pretinde recompense materiale pentru aceasta.

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Da, pe TPU.ro iti poti desfasura activitatea gratuit.

Alexandra - TPU

| Pricked a răspuns:

Funda nu e.
Ea se plăteşte cu un răspuns ingenios (bine, există şi excepţii).

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, totul este GRATUIT!

"40. Postarea de intrebari si raspunsuri e gratuita?
Navigarea pe site-ul Toti Pentru Unu este complet gratuita. Telul TPU este sa ofere utilizatorilor sai un spatiu unde sa se simta liberi sa discute despre chestiuni care ii preocupa si sa isi ofere sprijin reciproc, fara a pretinde recompense materiale pentru aceasta. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40

Toate cele bune.

| Morooo explică (pentru bursuc001):

Multumesc! :*

| LTAA a răspuns (pentru Morooo):

Da-i si funda!

| bursuc001 a răspuns (pentru Morooo):

Cu plăcere:)

Sărbători Fericite!

http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| alexs99 a răspuns:

''40.Postarea de intrebari si raspunsuri e gratuita?
Navigarea pe site-ul Toti Pentru Unu este complet gratuita. Telul TPU este sa ofere utilizatorilor sai un spatiu unde sa se simta liberi sa discute despre chestiuni care ii preocupa si sa isi ofere sprijin reciproc, fara a pretinde recompense materiale pentru aceasta.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40
O seara buna si Paste fericit!

| IsabelaIssa a răspuns:

Din cate stiu eu, da, este gratis.