| Arcusor a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare ar putea parea prosteasca dar mie nu mi s-a rupt ata si de obicei decalotam penisul cand il bagam in prezervativ.Intr-un fel simt un disconfort enorm.Cum ar fi mai bine sa bag in prezervativ decalotat sau calotat? Si la care dintre cele doua stari ale penisului este mai mare sansa de a se rupe prezervativul?

Dau fundaaaaaaaa mare si vot dar va rog dati-mi raspunsuri concrete multumuesc!

PS:Am 17 ani!

5 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Arcusor. Sa nu cumva sa iei lama si sa faci ce a zis colegu'. Unii barbati o au mai rezistenta si nu e nici o rusine.
A! Cat despre prezervativ. Pai atata timp cat uretra e descoperita, eu zic ca nu e nici o problema, nu?

| Arcusor explică:

Doamne fereste da doar nu sunt nebun cum sa imi tai partial ala cu o lama mai degraba las sa se rupa de la sine da totusi nuasta e raspunsul.Cum e mai bine sa tii in prezervativ penisul calotat sau decalotat

| Arcusor explică:

Alte raspunsuri va rog si va rog frumos sa nu va deplasati de la subiect.Raspundeti strict la intrebarea pe carea am pus-o si daca vreti sa imi dati cateva sfaturi le accept cu placere caci omul nu se naste invatat.Multumesc anticipat!

| Arcusor explică:

Hai mai raspundeti-mi va rog dau si funda si vot ce dracu nu este unul care sa ma ajute cu un raspuns va rog!

| euionutz a răspuns:

Probabil ca acel teguent in cazul tau este mai rezistent. Nu iti fa griji ...incearca sa slabesti rezstenta atei prin o mica incizie cu lama sterilizata