| Andresso a întrebat:

As dori sa intreb ceva deoarece sunt curios dupa ce am citit niste intrebari de pe TPU, va rog sa fiti cat mai seriosi in raspunsuri. In primul rand sunt un baiat de 20 ani si singura problema pe care am avut-o cu penisul a fost acum vreo 3-4 ani cand am simtit nevoia sa fac sex si mi-am rupt un pic din ață, nu toata, doar putin si mi-a curs destul de mult sange, dar imi trecuse rapid si rana si tot, partea aceea ramanand asa mai sensibila, dar cu timpul, pana in prezent mi-a trecut de tot, totul fiind la normal.

Deci... eu pot sa decoltez capul penisului complet atunci cand penisul este "sculat" dar si cand e "mic". Curiozitatea mea este daca este normal ca atunci cand penisul e "sculat" (in erectie) nu prea ar da semne sa se decaloteze singur, trebuie eu manual sa decalotez preputul sau cum se numeste, chestia e ca se decaloteaza foarte usor si fara probleme, dar totusi dupa ce decalotez nu prea ar da semne sa stea locului, preputul se retrage cu incetul inapoi, asta cand e in erectie.
Am observat la unii atunci cand nu e in erectie tot decalotat e de ex(la fratemiu ca penisul e decalotat mereu, iar la mine e inchis mereu cand nu e in erectie) ce diferenta ar fi, o fi mai bine sa fie tot timpul decalotat, sau sa fie decalotat doar cand e penisul in erectie?

Alta intrebare. Ce parere aveti despre masturbare? Eu m-am cam lasat de ea. Eram prin clasa 9, 10, 11 si ma masturbam zilnic, uneori chiar eram mai disperat si ma masturbam de 3 ori pe zi. Mai tarziu mi-am dat seama ca imediat dupa ce ma masturbez imi pierd din energie si devin mai lenes sa zic asa si maincu chef de nimic, ba chiar devin nervos uneori.
In prezent ( tot sunt inca virgin, nu am reusit sa gasesc o fata normala la cap si frumoasa pe care as dori eu ca sa scap de virginitate), in fine, ma masturbez cam o data la 2 saptamani, rareori, dar foarte rareori de maxim 2 sau 3 ori la 2 saptamani. Si ma simt mai bine ca inainte, mai cu chef de munca, nu mai dorm ziua ca inainte; bine mai dorm, dar nu asa des ca inainte, faceam inainte "o laba" si ma bagam la somn laughing).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma masturbez de cate ori am nevoie

| Madalin0404 a răspuns:

Salut pare sa fie si ceva fimoza dar nu foarte mult, te doare si de la ata