| miricx a întrebat:

Unde pot gasi de cumparat inel vibratii penis? Ma refer la magazine nu in sexshop.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

,,De cateva zile ma tot intrebam ce este oare acel nou produs de la Durex, in forma de inel pe care-l tot vad in toate benzinariile… iata ce am de descoperit :)
Este un inel din latex dotat cu un cap vibrator care este conceput pentru a produce pana la 20 de minute de placere palpitanta pentru ambii parteneri in egala masura. Este usor de pornit si de oprit, usor de purtat si fantastic pentru a fi experimentat. Poate fi folosit atat cu, cat si fara prezervativ. ''
Un filmulet pentru cei carora le e lene sa citeasca. :D
http://www.youtube.com/watch?v=ZpPt3dg6Kds/ P.S. Cineva zicea ca e pentru noi… dar este mai bun tot pentru ele… ca si vinul rosu. :) :D

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poti gasi la magazine online sau in supermarketuri gen Auchan.

| AlexSalling a răspuns:

La magazin? Niciodata nu vei gasi mai mult decat prezervative intr-un magazin. Doar pe magazinele online mai poti gasi asa ceva (normal ca sunt doar cu specific sexual).

| miricx explică (pentru AlexSalling):

Erau odata... Farcmacie?

| AlexSalling a răspuns (pentru miricx):

La farmacie? Doamne feri! De ce tii neaparat sa-l cumperi in persoana?

| antiqque a răspuns:

Gasesti la Auchan Durex Play Vibrations pe raionul de cosmetice langa prezervative.

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Iti recomand sa intri pe site-ul: https://kupoane.ro/store/erotic24/. Aici vei gasi un sexshop livrare easybox si o gama foarte variata de produse de cea mai buna calitate.

| alexsivlad a răspuns:

Salut, poti cauta pe www.cu-prezervativ.ro. Ai acolo prezervative la bucata verificate strict si certificate, de la distribuitori autorizati si cunoscuti. Citeste intai si vezi ce ti se potriveste. Daca ai intrebari, poti trimite mail la ei si iti raspund imediat.