| anonim_4396 a întrebat:

Salut, unei fete ii place de mine, dar eu sunt prea timid ca sa-i spun de fata cu toti ca o plac straight face Puteti sa ma ajutati in vreun fel? big grin

2 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Dar nu esti obligat si fortat de nimeni sa te marturisesti in fata tuturor.Mai bine, iei fata deoparte si vorbiti intre patru ochi cu tupeu si fara retineri.Nu ai avea de pierdut.

| blue_6227 a răspuns:

Trebuie neaparat sa ii spui de fata cu toti ca o placi? Nu-i mai simplu sa faci rost de numarul ei de telefon/mail sau sa-i spui asta in privat?