| onitza1234 a întrebat:

Salut va pun si eu o intrebare. Cunos un baiat mai mare decat mine si imi place foarte mult de el. In fiecare zi cand vin de undeva eu il intreb Ce faci. El zice bine. In fiecare seara eu cu prietenele mele ne jucam volei Apropo (el este vecinul meu ) si cand vede ca ne jucam volei vine si el la poarta la el si se joaca footbal cu alti baieti si de fiecare data cand se joaca foodbal pica mereu mingea la mine si de fiecare data cand pica eu i-o dau. Se uita foarte mult la mine si cand este la bar peste tot. Ce credeti ca ma place vreau un raspuns va pup dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Baiatu gaseste pretexte numai ca, sa fie in zona unde te afli tu...te place, te place, te place!

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Da te place. incearca sa discuti cu el. invita-l la o plimbare. sau la un joc distractiv cu prietenii. daca si tie iti place de el arata-i lucrul acesta. succes

| cookyeh a răspuns:

Cu siguranta te place... mai acorda-i o saptamana si poate va face el primul pas, daca e mai timid arata-i tu prin limbajul trupului ca iti place de el... sau daca nu ai putea face chiar tu primul pas. Bafta!