| St3fan_2335 a întrebat:

Salut.Va rog zicetim si mie exercitii ceva de marit penisu. Nu vreau sa faceti glume sau din astea vreau seriozitate daca se poate si ...nu conteaza daca nu ziceti nimic decat sa faceti glume.

Răspuns Câştigător
| Adynna_9523 a răspuns:

Eu am cumparat cd asta din curiozitate dar te las pe tine sa vezii ce se intampla dupa un imp;)
Si vorbesc foarte serioss aii sa fii foarte uimit de rezultat;)

http://www.maresteti-penisul.com/

Sper sa iti fie de foolos :D
mult Noroc :X (Fundaa Acum? :D )

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista exercitii eficiente.

| ionika17 a răspuns:

Nu, cred ca exista exercitii de marime ala penisului.Doar prin operatie, si nu tie se mareste cu mult doar cu vreo 2-3 cm, si poti sa ajungi si la alte complicatii.

| carpediem a răspuns:

Nu zic nimic