| x3SweetPoison a întrebat:

Voi ce ati alege dintre un baiat dragut si cea mai buna prietena?

21 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Umm, detalii?
Eu is baiat, deci in cazul meu s-ar potrivi "ce-as alege dintr o fata draguta si cel mai bun prieten". Si ar trebui sa ma intorc vreo 7 ani in timp, ca acum is insurat. :-\
Cred ca as alege prietenul.

| Drums a răspuns:

Cea mai buna prietena.baiatul dragut pentru cat tmp va fi? va fi foarte putin, in schimb ea va fi alaturi de mine mereu.
si oricum frumusetea se duce.
prietenia ramane...

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Daca e prietena buna: prietena.

Si eu de multe ori am facut asa... si ce crezi? Prietena pentru care eu faceam orice m-a tradat.

Dar daca sunteti bune prietene alege-o pe ea.

| Fifylici a răspuns:

Baieti draguti tot gasesti dar asa cu i e si numele o prietena buna mai rar.Deci evident ca imi aleg prietena si pentru ea as renunta la orice baiat,.

| andalu a răspuns:

Daca iti este cu adevarat o prietena buna alege-o pe ea, daca va leaga doar multi ani de prietenie iar ea de fapt te invidiaza, te mai si barfeste etc categoric alege baiatul dragut.

| ClaraZ a răspuns:

Depinde de situatie, daca a gresit vreunul dintre ei sau ma rogoh go on.In majoritatea cazurilor cred ca as alege prietena cea mai buna.Baieti sunt cat vezi cu ochii, dar o prietenie o castigi cu greu.Bafta:*

| Puxy:X a răspuns:

Buna

Cea mai buna prietena!
Baieti draguti se gasesc pe toate drumuriile dar o prietenie adevarata mai rar!

| Rihanna a răspuns:

Depinde de situatie.de ce sa alegi intre ei? nu'i poti avea pe ambii?:-s

| madia a răspuns:

Cred ca fetele aleg baiatul dragut, baietii aleg cea mai buna prietena...

| AlexBitza a răspuns:

Categoric cea mai buna prietena, pentru ca o prietena nu o gasesti ci ti-o faci cu timpul dar un prieten il gasesti oricand oriunde.

| Katherine † Pierce a răspuns:

Am fost pusa in situatii din astea de foarte multe ori deci iti spun din experienta ca baieti draguti o sa gasesti cati vrei... Dar o prietena de incredere care este intotdeauna alaturi de tine e mai greu de gasit.

| lilboutique a răspuns:

Evident ca cea mai buna prietenastraight face

| aLina_8828 a răspuns:

Buna. Nu o sa iti spun ce sa faci, o sa iti spun doar ca o relatie astazi e, maine s'ar putea sa nu mai fie. Asa ca gandeste'te bine.cu pr ta poti vorbi orice, dar cu el nu. Lui nu poti sa ii zici de exemplu ca iti place de X sau Y (e un exemplu doar, ca doar nu o sa ii zici iubitului tau ca iti place de altcinevalaughing). Prietenii ii ai pe viata (daca sunt prieteni cu adevarat), pe cand un iubit il ai doar temporar.
Am avut si eu cunostinte care au renuntat la prieteni pentru iubit/a, si acum, dupa ce s'au despartit plange ca ii singura. Cam asta patesti daca alegi iubitul (zic in cazul cunostintei mele) A facut o alegere extrem de proasta dar totusi a fost alegerea ei.

Sper sa te gandesti bine la ce ti'am povestiti aicea si sa faci asa cum crezi tubig grin baftahappy

| Didy_4281 a răspuns:

Uite nu te poti desparti de prietena ta cea mai buna.baietii se mai gasesc, dar prietene nu prea.alege brietena deoarece:te-a ajutat mult
.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatuuu=p~:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena buna! Baieti draguti gasesti pe toate drumurile , dar o prietena buna ff rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena buna! Baieti draguti gasesti pe toate drumurile, dar o prietena buna ff rar

| xewgdnfn a răspuns:

Cea mai buna prietena, logic. Baieti dragutsi sunt fff multi, dar prieteni adevarati... gaesesti mai rar tongue

| ofataoarecareee a răspuns:

Cea mai buna prietena normal

| isabella_1263 a răspuns:

As alege prietena, tipii draguti ii gasesti oriunde

| stefanoo a răspuns:

Mmmmdaaaaaaaa eu as zice ca mai bine cea mai buna prietena.