| sofia2000 a întrebat:

Am o prietena si ma intreaba care e cel mai dragut baiat din nini si nu stiu. propuneri. si sa argumentati

Răspuns Câştigător
| karlakarla a răspuns:

Poi. Juan (Huan).big grin :X cred ca e cel mai simpatic decat martin... iar ceilalti sunt prea batrani.si Victor merge. dar e cam prea in varstabig grin.depinde si ce parere ai tu.big grin :*

11 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Mie imi place Tomas, chiar daca este in varsta, ce te casatoresti cu ellaughing, glumeam. Vreau sa spun ca este chiar dragut. Si apoi mi se pare dragut si Tony. Nici Martin, nici juan nu sunt o problema. Chiar daca unora nu le place de juan pentru ca joaca un rol cam negativ, in viata real nu este asa. Este chiar dragut.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

| pwp a răspuns:

Mie personal imi place Juan love struck
si Thomas ar fi dragut, dar e cam in varsta...

pa-pa

| LaySsa27 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place Abel, pentru ca nu se baga in incurcaturi la fel ca Martin si Juan!

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna,
Pai:
Tony pentru ca e dragut, e amabil, e iubitor si stie sa se bucure de sansele care i se ofera si Thomas pentru ca este o fire care uraste minciuna si este o fire dreapta.
Eu asa cred eu, sper ca ti-am fost de ajutor.
Pa-pa

| Naspa6969 a răspuns:

Huan, Thomas, depinde ce-ti place tie big grin!

| GiiaaBăă a răspuns:

Tony si Juan (clar)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai dragut e ambasadorul Thomas Parker care in al 170 afla ca Nini naste si in 180 la botez vine sora lui Nini de mult pierduta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e Abel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juan sau Esteban Masturini. E chiar fooartee dragut. Mie-mi place. Si tie?

| blueve a răspuns:

Tony si martin sunt foarte draguty dar depinde de fani eu asa cred

| HowToBelieve a răspuns:

Eu zic ca...Martin si Tonylove struck
day dreaming...parerea meatongue