| Xshade a întrebat:

Salut! Voi cum tineti penisul? Decalotat sau acoperit? Cum este mai ok?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Nu. De ce s-ar intampla asta. Oricum ai un avantaj: termini mai greu. Femeie trebuie rasfata in pat. Daca barbatul se termina nu mai e nimic dupa.
La dus tragi pielea aceea si te speli cu sapun. In timp (niste ani si odata cu viata sexuala) vei vedea ca nu va reveni. Glandul nu se va reacoperi.
Daca vrei sa ma mai inteebi ceva scrie-mi. Iti raspund.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acoperit cu chiloti. Pe stânga.

| Violleta2022 a răspuns:

Cei care au penisul circumcis (taia imprejur) il tin tot timpul decalotat, ca nu mai au pielita care sa-l acopere.

Circumcizia este o practica religioasa la arabi si evrei dar si una medicala, pentru baitetii care se nasc cu fimoza si ulterior sufera o operatie de circumcizie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acoperit, bineinteles. Altfel se simte ciudat, si se usuca glandul.

| Emilian65 a răspuns:

Eu, il tin acoperit de pielita care-l inconjoara. Este bine sa fie acoperit pentru ca nu se usuca capul si nu prroduce usturimi neplacute

| Hammurabi a răspuns:

Cei care au circumcizie făcută nu au variante. laughing

| ywar a răspuns:

Intotdeauna decalotat de o foooarte lunga perioada. ani.

| Xshade explică (pentru ywar):

Si nu ti se acopera mereu?

| ywar a răspuns (pentru Xshade):

Nu. De ce s-ar intampla asta. Oricum ai un avantaj: termini mai greu. Femeie trebuie rasfata in pat. Daca barbatul se termina nu mai e nimic dupa.
La dus tragi pielea aceea si te speli cu sapun. In timp (niste ani si odata cu viata sexuala) vei vedea ca nu va reveni. Glandul nu se va reacoperi.
Daca vrei sa ma mai inteebi ceva scrie-mi. Iti raspund.

| Willis a răspuns:

Cred că este ok cum îți place.
Degeaba știi sau vezi cum o țin alții, poate ție nu îți place.

| 6session9 a răspuns:

Am afaceri de dreapta tin puta pe stanga- cheloo gradinar de "iarba verde"