| anonim_4396 a întrebat:

Salut voi, îmi spune și mie cineva dacă a folosit vreodată pastile pentru mărirea penisului și a avut vreun rezultat? Dau fundă! Si ce pastile.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pastilele nu ar putea creste penisul, acum isi vorbesc in mod rational, stiintific chiar nu ar putea

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa iti cumperi acele pastile, spray-uri, suplimente asa zise ''minune sau alte instrumente ori aparate de marire a penisului insa numai in cazul in care nu ai deloc informatii si nici cunostinte medicale minime. Fiindca altfel ai fi aflat ca la ora actuala NU este pusa la punct nicio metoda sau tehnologie cu ajutorul caruia sa se poata modifica dimensiunea penisului. Doar daca chiar nu ai nimic mai bun de facut cu banii tai, atunci bineinteles ca poti sa iti arunci banii inutil si aiurea direct in buzunarele unor sarlatani nenorociti care exploateaza naivitatea unor defavorizati ai sorti. Sanatate!

| minrest a răspuns:

Nu exista astfel de pastile, mai mult, nu exista metoda de marire a penisului.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Astea cu pastilele pentru marirea penisului sunt doar povesti de adormit copii ca nu exista asa ceva.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Daca vrei sa ai o mataranga mai tare, mai frumoasa si mai mare atunci foloseste manutele. O sa te ajute mai mult decat spray-ul My penis is the best/Put it on a test.

| Fcd_Gheorghe_1998 a răspuns:

Laba este soluția.