| sWEecK a întrebat:

A folosit cineva creme sau pastile pentru marirea penisului? Daca da, spune ti mi si mie daca au functionat, daca au avut rezultate sau daca nu, si ce ati folosit. Vreau raspunsuri doar de la cei care au folosit ceva

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cu cat o metoda din asta pare mai usoara cu atat e mai probabil sa fie o prostie. Nu cred ca ai sanse sa maresti nimic fara o operatie.

| DeathIncarnate a răspuns:

Bai eu cel putin n-am avut nevoie, e mare inca de cand era mica, daca intelegi

suntserios
| suntserios a răspuns:

E mica tare?

| sWEecK explică (pentru suntserios):

Nu e mica, doar ca toti ne dorim ceva mai mare, nu?

| VsM a răspuns (pentru sWEecK):

Am 17 ani si o am de 19 cm
Prietena mea ndra de mine happy tot ce trebuie sa faci este sa te Masturbezi frate singur laughing si cand iti faci iubita dai si rupe.o happy

| RAY a răspuns:

Mit nu exista doar operatia