| OnlyDga a întrebat:

Vreau niste raspunsuri cat se poate de serioase pentru intrebarile ca o sa vi le adresez, daca e de glume mai bine nu raspundeti. Deci, am 19 iar pana acum am avut ocazia de foarte multe ori sa fac sex, iar eu am esuat lamentabil. Cam aproape de 18 aveam cand se putea intampla pentru prima oara. Cu prima prietena ce am avut-o. Ca un rezumat. Incercasem de multe ori iar eu ajunsesem la concluzia ca pur si simplu vaginul ei e prea stramt iar eu nu pot sa introduc penisul, neexperimentat fiind. Insa timpul a trecut iar eu nu mai sunt impreuna cu ea, din alte motive. Nu pentru ca n-am putut face sex. Documentandu-ma am aflat ca in momentul cand penisul e in erectie capul trebuie sa iasa afara. Dar la mine nu a iesit niciodata, deci de asta nu puteam sa fac sex? Ca doar n-am eu penis de 25 cm. Ce naiba. Am un penis normal de 15 cm si un pic, iar singura explicatie pentru mine acum e asta, poate nici ea nu a fost lubrifiata, posibil si asta. Revin la prezent.Acum am prietena cu beneficii ca sa zic asa, careia ii place mult de mine si i-ar placea si sa se distreze daca intelegeti ce vreau sa zic. Iar din nou am esuat. Si de data asta am zis, clar e vina mea. Ceva fac eu gresit. Pentru ca tipa a mai facut-o. Nu cred ca m-ar minti. Pentru ca pe deasupra ne intelegem si foarte bine. Un fel de bff cu beneficiilaughing) destul de ciudat. Bun. Eu ieri chiar am incercat sa vad daca pot sa scot capul penisului afara. Si da am reusit. A durut putin la inceput. Dupa am mai incercat de cateva ori si parea ca durerea dispare. Acuma saptamana viitoare, tipa ar vrea din nou sa incerce cu mine. Chiar vreau sa o fac si eu, simt ca ea isi doreste mult sa o faca cu mine si ar dori sa o satisfac pe masura, are asteptari, dar eu neexperimentat fiind nu prea stiu cum sa procedez desi am avut multe sanse. Acum ca capul a iesit afara credeti ca lucrurile o sa mearga bine? In final? Ce sfaturi mai aveti pentru mine?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur ca o sa fie mai bine, nu iti face griji. De indata ce incepeti actul sexual o sa stii ce trebuie sa faci, o sa vina din... inertie sa zic asa laughing
Este normal sa nu stii si poate sa nu te prinzi cand ei ii place sau cand nu, cand sa continui si cand nu, dar ca prim pas... lasa totul sa vina de la sine. Pe parcurs o sa vezi tu.

Bafta! Adica nu bafta, mai bine zis... dar nu, ramane bafta!

| LoveSleep a răspuns:

Esti sigur ca o bagai unde trebuie?

| OnlyDga explică (pentru LoveSleep):

Deci sa inteleg ca nu am stiut cum sa o bag? Pai atunci trebuie sa o las pe ea sa o bage singura si gata.

| LoveSleep a răspuns (pentru OnlyDga):

Ok, am fost rău.
Nu vorbim de tipa virgină. Acolo e mult mai complicat.

In cazul de fata, daca tipa cu care esti a mai facut sex, cred ca ar trebui sa se rezolve situatia cu un preludiu mai lung, urmat de sex oral, degete, etc.
Nu te grăbi, vaginul nu e o gaură în care intră chestii la orice oră din zi în orice circumstanță.

| cristimihailov a răspuns:

Pune-ti un prezervativ...

| Goete a răspuns:

Esti sigur ca nu din cauza lipsei sexului s-a terminat relatia ta?

| asadav a răspuns:

Tu pana la 19 ani nu ai stiut ca se beleste pielea de pe p.a? Ai de *** ca multi handicapati mai sunteti...