| LikE a întrebat:

Salut, vreau sa bag prieteni in lista mea de Messenger, bun dupa imi apare : Please wait while the contact is added to you Messenger List..., apoi dupa cateva secunde imi apare : Your request to add a contract has taken longer than expected to complete. The operation may have succeded.Please check your Messenger List later.

Dau funda cine imi zice ce trebuie sa fac.

3 răspunsuri:
| InnaiiSa a răspuns:

Cand spune please wait while the contact is added to you Messenger list inseamna sa astepti pentru ca poate ai adaugat prea multe id de o data iar pentru cealalta chestie id e deja inregistrat dar trebuie sa astepti confirmarea lui

| yuly04 a răspuns:

Trbuie sa astepti sa iti dea acc pers respectiva

| LikE explică:

Pai bag un id care nu il am in lista si imi da asta please... si apoi Your request...