| Swany a întrebat:

Hey happy
Am o problema straight face
E vorba despre messenger
De la un timp nu pot sa-i mai dau add cuiva.imi apare "Please wait while the contact is added to your messenger list." astept vreo 40 de secunde si imi apare "Your request to add a contact has taken longer than expected to complete
The operation may have succeeded.Please check your messenger list later"
De mult timp face asa. dar credeam ca e de la ei straight face
Help! crying

Răspuns Câştigător
| d33a a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, cred ca e din cauza la virusi. Cand imi facea asa mi-am reinstalat windowsul si dupa nu mai imi facea probleme. happytongue:*

14 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Reinstaleaza-ti messenger-ul sau incearca o alta versiune.

| madalicious a răspuns:

Se mai intampla se poate sa se fi supraincarcat lista de messenger ca am patit`o si eu cu un id la care am renuntat pentru o vreme dupa aceea si-a revenit.

| xjustfearless a răspuns:

Probabil ai prea multi in lista

| Swany explică:

@Gabystelistu95 - L-am reinstalat si tot asa face.

| Swany explică:

@agenta - Am incercat mai multe id-uri happy

| Swany explică:

Am in jur de 40 de persoane in lista happy.nu are cum sa fie problema "am prea multi in lista".am vazut ca unii au 300-400 de persoane si inca merge sa dea add la altele.

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Nu neaparat de la virusi... dar asteapta un pic, de fapt un pic mai mult... o sa se rezolve. Si eu am patit la fel!

| alinutzacodruta a răspuns:

Probabil cel pe care vrei sa-l adaugi in lista nu accepta alte id-uri momentan...credtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori este de la ei ori dezinstaleaza si apoi instaleaza din nou messul...si eu am patit la fel si dupa instalare si-a revenit dar s-ar putea sa fie si de la multi mess... ...bafta te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie-mi face la fel crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi facea asa, vroiam sa dau add la o prietena si tot imi aparea mesajul asta: Please wait while the contact is added to your messenger list." astept vreo 40 de secunde si imi apare "Your request to add a contact has taken longer than expected to complete

The operation may have succeeded.Please check your messenger list later" dar intr-un final am rezolvat am descarcat o versiune mai nou de mess Yahoo_Messenger_11. 0. 0. 1751 si am sters cateva id-uri si vad ca acum pot sa adaug din nou.

| catalinutssu a răspuns:

Sunteti siguri ca este de la virusi?raised eyebrows.eu am 2 id-uri,si pe unul merge sa dau add. fara nicio problema, iar pe cllt, aceeasi eroare ca la tinehappy. please help meee

| fuckininsomnia a răspuns:

Mai sterge din lista, ai prea multi happy

| HubAbubA`.! a răspuns:

Nustiu incearca sa iti instalezi un nou messenger... daca nu e asta nu stiu ce poate fi. si eu am avut problema ca asta...si eu asa am rezolvat`o dar... daca nu se rezolva asa nu stiu cum sa o rezolvi... dar totusi incearca asa...