| George_Andrei_1915 a întrebat:

Salut, vreau sa fac sex cu o tipa. Dacă facem anal, rămâne gravida? Dau funda

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti trage tac-tu cu nuiaua la fund iti creste cucui in cap? Cam asa-i si aici.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ramane gravida, spune-i sa faca clisma inainte daca nu vrei ca penisul sa puta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ramîne gravidă, dar sexul anal este scîrbos, fă sex normal cu ea vaginal, doar pe acolo ies copii nu prin fund, prin fund iese caca.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La vârsta ta te m ai gîndesti la sex? Esti nascut in 1915, m ai merge skula?

| mihai69 a răspuns:

Nu, da' pute nașpa rău. Și puteți lua diverse boli.

| Emilian65 a răspuns:

In urma unui sex anal nu poate ramane gravida.

| sweetangels a răspuns:

Mama ta a ramas?

Răspuns utilizator avertizat
| Oaky98 a răspuns:

Nu laughing

| Str3m1s a răspuns:

Multi de pe site vad ca au undeva la 12-16 ani si dau informatii aiurea despre sexul anal, da este scarbos si etc, dar daca ii spui sa isi faca clisma, nu este scarbos, si de chestia cu bolile, un prezervativ si e ok, si ca sa-ti raspund la intrebare nu ramane so go on.