| Mortalken a întrebat:

Dacă facem sex Anal, ii rămâne fundul mic?

Dau fundă.

Doar atât dacă ii rămâne fundul mic, mersi?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are niciun sens intrebarea ta. Ce intelegi tu prin fund mic?

| Mortalken explică (pentru suntserios):

Sa zicem ca are 16 ani, ii va mai creste în continuare fundul dacă facem sex Anal?

| suntserios a răspuns (pentru Mortalken):

Cat te ai gandit sa pui intrebarea asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai credeam ca tu ai inceput sa faci misto cand ai pus intrebarea.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, dimpotriva, i se largeste, iar cu timpul iese treaba mare pe acolo, fiind nevoita sa poarte un dopulet de poponet.

| mihai69 a răspuns:

Fundul, da. Anusul... nu prea.

| LPCTSTR a răspuns:

Poate doar orificiul anal.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu are nicio treabă mărimea fundului cu practicarea sexului anal. Doar gaura o să i se lărgească şi riscă să se scape pe ea când se vor slabi muşchii foarte tare.

| Xdreaper21 a răspuns:

Nu sunt eu doctor dar nu cred