| Paraschiv08 a întrebat:

Salut.

Vreau sa ma apropii de o persoana si nu stiu cum.

Ceva idei?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai încercat cu un Rolls Royce? La Irinel Columbeanu a funcționat.

| ychigo a răspuns:

Vorbeste cu acea persoana, intreab-o ce ii place sa faca, cum se distreaza, daca se distreaza.

| CristianXP25 a răspuns:

Cred ca doresti sa te apropii de o fata, din numele tau ..rezultand ca esti baiat laughing.
Iti sugerez sa te apropii cat mai mult de acea persoana comunicand ..atat prin mesaje, cat si fata-n fata.
Astfel o vei cunoaste mult mai bine.
Cu timpul, daca o sa va cunoasteti si o sa aveti lucruri impreuna ..cine stie laughing

| SIMPLU26 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea, sa o intrebi lucruri legate de ea...