| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

vreau sa`mi raspunda in special fetele!

Deci ce ar trebui sa faca un baiat sa va simtiti "protejate"?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| simiiii a răspuns:

Bunahappy! Sa fie matur, echilibrat si sa aiba multa rabdarekiss.

| alexutza003 a răspuns:

In primul rand conteaza ca persoana de langa tine sa se simta bine impreuna cu tine sa ii inspiri incredere sa fi dragastos sa faci mici gesturi care s-o faca sa se simta speciala si restul cred ca vine de la sine

| forever4you a răspuns:

thinking Nu stiu pentru noi,adica pentru mine este un lucru fooarte important ca langa persoana de langa mine sa ma simt in siguranta,sa stiu ca ma poate proteja ca este langa mine in caz de ceva, mie imi da sentimentul ca sunt iubita si protejata, imi place sa stiu ca iubitul meu ma face sa ma simt in siguranta si ca pentru mine s-ar bate cu oricinelove struck

| Maria_7883 a răspuns:

Buna DNY.Intrebarea ta pote sa fie destul de interesanta. Fetele tind sa fie subiective cand vine vorba despre ele,eu o sa incerc pe cat posibil sa fiu obictiva si sa generalizezhee hee
Daca vrei sa faci o fata sa se simta protejata,ar trebui in primul rans sa i castigi increderea, sa i fi confident si automat se va intampla si acest pas:"de ai fi protector".In fond si la urma urmei, o fata vrea sa aiba siguranta ca esti al ei.Dar derivez de la raspuns...Ca sa faci o fata sa se simta protejata trebuie sa i fi mereu alaturi, sa i impartasesti sentimentele si mai ales sa o protejezi neconditionat.Este destul de complicat,dar la radul ei fata(daca tu o sa o protejezi)te va respecta, iubi, nu te va uita si te va ajuta la greu.Bafta!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai sa ma inteleaga, sa fie rabdator ( ceea ce a facut prt meu day dreaming ), sa am incredere in el, sa-mi ia apararea, sa nu`si lase prietenii sa-si bata joc, sa fiu pe 1 loc cand sunt cu el, sa fie sincer, sa aiba respect, etc happy!
Pa

| DeEa_8789 a răspuns:

1.Sa ma alinte si sa ma rasfete.
2. Sa ma ajute la o materie.
3.Sa stai foarte mult timp cu ea, si daca esti curajos, ea va simti
4.sa o duci undeva unde sa-i fie:frig, freic, etc. si sa o tii in brate
5.Sa o conduci acasa de fiecare data.
6.Sa o saruti mereu de noapte buna.
7.Sa tii foarte mult la ea
Sukes in continuare! happy

| missbee a răspuns:

Să ne simțim protejate... cred că e sentimentul preferat al oricărei fete: să se simtă mereu în siguranță alături de iubitul ei. De obicei e vorba de gesturile mărunte:
-să o strângi în brațe cât de des ai ocazia;
-să îi oferi haina ta atunci când îi este frig;
-să o conduci mereu până acasă și să aștepți să intre asigurându-te astfel că ajunge în regulă;
-să o ții mereu de mână;
-să o suni să îi spui buă dimineața și noapte bună;
-să nu treacă o zi fără să îi spui măcar o dată că o iubești;
-să îi amintești că e importantă pentru tine;
-atunci când plânge, sau când are nevoie de cineva pe umărul căruia să își spună ofurile, oferă-te voluntar, deși poate dramele superficiale ale fetelor te fac să râzi uneori...

Sunt multe lucruri mici dar importante pe care noi le vedem, deși voi nu vă dați seama. Evident, lor li se adaugă protejatul în sensul propriu al cuvântului... niciodată să nu permiți cuiva să o jignească, sau mai rău - să o lovească în fața ta. Îl bagi în pământ, dacă se poate.batting eyelashes

Baftă.

| ozulll a răspuns:

Ce vrei sa auzi e cam asa: tandru, rabdator, loial, ar face orice pentru tine, etc.
ce se intampla de fapt e cam asa: te atrage mai tare exact cand te trateaza ca pe o carpa. cand ii pasa nu e mare chestie. am dreptate?