| cryss_9067 a întrebat:

love struck...am si eu o intrebare.si vreau sa raspunda in special fetele!:d cand te culci cu un baiat prima oara.cum e? adica ce simti?:d.

2 răspunsuri:
| FlorentinaC a răspuns:

Depinde de organismul fiecarei fete si de cum se comporta baiatul respectiv cu ea. Este foarte important preludiul, cat esti tu de lubrifiata si el de atent cu tine happy. Daca ai un himen elastic nu o sa te doara, depinde. Nu simti prea multe de prima data, dar e o experienta unicahappy

| Sexiest a răspuns:

Eu sit iubire. Nu pre im vie sa dau detalii aici. Baga idul meu sexiest.deea