| pisikutza20 a întrebat:

Vreau sa stiu daca la Nokia 5800 express music se poate pune cod ca sa nu poata nimeni sa-mi intre in telefon, daca da atunci ziceti-mi cum sa intru si cum sa pun

Răspuns Câştigător
| dodobymy a răspuns:

Poti pune cod de blocare a tastei sa ti-l ceara cand vrei sa deblochezi intri in Meniu > Setări şi Telefon > Manag. telefon >
Siguranţă > Telefon şi cartelă SIM >cod de blocare tastezi codul vechi care de obicei este 12345 apoi cel nou care vrei si inca odata cel nou de confirmare si apoi blochezi tastele cand vrei sa deblochezi tastezi codul pus de tine sper sa-ti fie de ajutor baftawinking