| alisa_5292 a întrebat:

Vreau sa va rog foarte mult sa ma ajutati in acest caz al meu, imi place foarte mult de un baiet si nu stiu cum sa-l fac sa se intilniasca iar cu mine, ajutati-ma va rog mult.

6 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Hmm. spune`i ca ti s`a strikt pc`u si daca poate sa vina sa vada ce are laughing Succes! tongue

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Pai intai fa-i o propunere sa iesiti cu prieteni iar cand ai ocazia spune-i ce simti... si chiar daca se poate un pupic pe obraz iar daca el vrea sa continue lasate si tu dusa de val. dar ai grija sa nu-si bata joc de tinebatting eyelashes funda?puppy dog eyes. Sa scrii ce ai facut:*love struck

| roxcrisify a răspuns:

Daca nu esti timida de fel suna'l si'i spui ca vrei sa vorbesti ceva cu el important in felul asta il faci si curios si vezi ce zice.incearca sa'i dai punct de intalnire in locuri unde nu ar putea sa se intalneasca cu prietenii lui ca sa nu se simta prost.asa ii mai castigi si admiratia.ai grija de tine. fundita? :***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fate ca nu esti interesat de el o vreme si o sa vezi ca o sa vina el dupa tinebig grin

| alisa_5292 explică:

Dar el sie ca eu il plac eu i-am zis si niam sarutat

| alisa_5292 explică:

Am facut asta odata dejasad