| Vampire_2063 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri care sa exprime ceva, sa exprime ca vreau sa fiu cu cineva anume sau ceva de genul asta!; x; x; x
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| PriiNcess a răspuns:

Nu gasesc cuvintele pentru tacerea ta. Te-as lua de mana. dar mi-e teama ca m-ai refuza.

4 răspunsuri:
| rucsy_7574 a răspuns:

" Am nevoie de tine " cred ca e cel mai potrivit. nu prea inteleg pentru ce anume vrei status? Vrei sa fii cu cineva si aceea pers nu isi da seama sau? nu prea inteleg ce vrei sa spui. scuze

| Muceas a răspuns:

Scrie in alta limba. De exemplu: o limba care ii place saubpe care o stie cat de cat. Iti doresc mult succes! >big grin

| PriiNcess a răspuns:

Nu gasesc cuvintele pentru tacerea ta.Te-as lua de mana.dar mi-e teama ca m-ai refuza.

| Vampire_2063 explică:

Multumesc tuturor!; x