| pisikutza20 a întrebat:

Salut, vreau urgent caracterizarea lui tom sawyer de mark twain, dau fundita, scuzati categorie dar imi trebuie urgent poate cineva are si poate sa ma ajute

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Http://www.referat.ro/referate/Paralela_Tom_Sawyer_Nica_6841.html

poti sa te inspiri de aici

funda?

4 răspunsuri:
| Addddda a răspuns:

E mai usor sa dai pe google acum vrei sa-ti scriu randuri despre el nu? ce crezi ca nu am alceva mai bun de facut?! da si tu pe google caracterizarea lui mark twain nu e atat de greu rolling eyes

| pisikutza20 explică:

Pe google nu-i nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au te pup pe ****