| anonim_4396 a întrebat:

Salutarare! Va cer o parere. In urma unui contact sexual neprotejat am fost la un medic urolog unde am fost confirmat cu uretrita. Urmand o cura cu doxiciclina si alte antibiotice. Sunt sanse sa fi luat si virusul hiv odata cu uretrita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Data viitoare folosește

https://www.drmax.ro/prezervative-clasic-3-bucati-durex

| Aldutssss31 a răspuns:

Sunt șanse sa fi luat orice boala cu transmitere sexuală cum ar fi gonoree, chlamydia, tricomonioza, sifilis și ce mai exista.Doar analizele medicale pot confirma dacă ai luat sau nu și altceva.

| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Pai fa test de bts ce mama mamii stai aici pe TPU