| Eduard93219 a întrebat:

Salutare, am 16 ani si dupa ce m-am masturbat, de obicei imi revenea pielea pe capul penisului insa acum cand nu e in erectie nu am piele pe capul penisului.Va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Împinge mă de prepuț...

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca penisul aflat in starea flasca ramane prermanent cu glandul dezvelit fiindca preputiul nu revine la loc pentru a acoperi glandul asa cum ar fi normal, ar fi cazul ori ca de fiecare data sa retragi manual preputiul la locul sau, sau sa te prezinti la urologie pentru ca medicul sa-ti consulte si sa constate care este/poate fi adevaratul motiv al unui astfel de ''comportament'' anormal. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Este normal ce se intampla cu pielea dupa capul penisului tau.

| Andreeush a răspuns:

Nu e nimic anormal.

| vocea a răspuns:

E normal sa stea asa, eu ii spun belita.
Te-ai masturbat si pilea a ramas intinsa, mie imi revenea inapoi daca nu o mai beleam.
Esti ok.