| Endou1 a întrebat:

Am 17 si sunt cu o fata dar nu avem o relatie, este mai mult pe beneficii.De vreo saptamana,ea a inceput sa ma ignore, desi neaga asta.Pana la urma am tras-o de limba si mi-a spus ca e intr-o perioada in care s-a "racit",adica se distanteaza de oricine,insa eu o vad mereu disgutand cu persoane,cu prietenele ei, chiar si cu alti baieti..Inainte ma lasa sa o alint,ieseam mai des, acum aca incerc sa o alint imi zice ca o enervez si ca e prea siropos.Nu prea stiu ce sa fac,sa insist, sau sa o las in pace. Ajutati-ma fetelor ca voi intelegeti mai bine! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pare o fiinta mai complicata, posibil si putin fitoasa, motiv pentru care te indemn sa-ti cauti o alta care sa fie bucuroasa ca te are ca persoana iubitoare. Succes.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De ce sa iti bati tu capul cu ea daca ea nu si-l bate? Stai calm. Alta happy

| Florentina9210 a răspuns:

Eu iti dau un sfat. Las-o, nu te mai vrea sa zic asa.S-a plictisit de tine si vrea sa caute si altceva. Eu zic s ate orientezi spre alta, care sa se simta mandra ca te are, sa te iubeasca. Si lasa relatiile cu beneficii ca nu duc la nimic bun.

| raluk27 a răspuns:

Vrea sa scape de tine si cauta pretexte. Ia-o înainte si desparte-te tu de ea.

| UnBroken2016 a răspuns:

S-a plictisit de tine. Next

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Indiferenta totala. Dupa ce vine si intreaba " ce e? ", indiferenta, iar a doua oara cand vine lasi garda mai jos si o bagi in pat.

| cyoby98 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa fi mai rece cu ea si sa o faci gelosa, mai exact sa ii demonstrezi ca ea are nevoie mai mare de tine nu viceversa si ar trebui sa fii gen badboy asta ajutawinking Succes