| dydy22 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare pentru cei care stiu. de unde pot lua si eu moduri pentru euro truck simulator cu masini mici, sau cum fac sa imi bag si eu masina mica in joc de unde pot lua?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

In orice caz, nu de la dragoste si sex!

| DjCriss a răspuns:

Masinile sau orice alt mod se baga in my documents/euro truck simulator/mods acolo le bagi dp ce leai dearhivat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut si nu gasesc cryinglaughing big grinbig grinbig grin am auzit ca iti trebuie niste moduri dar de unde le iei si unde le bagi nu stiu.nu am un raspus la intrebare si eu caut

| thelostboy69 a răspuns:

De ce sa iti iei masina mica cand jocul este despre trucks.

| marcel17 a răspuns:

Sper sa imi dai funda http://www.mediafire.com/? s7v7c31fxuj57cz