| ciprian_3925 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac de 8 MARTIE fetei pe care vreau sa o cuceresc? mersi!

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

-E cam greu nu?- Mie mi-a placut intotdeauna cadourile de suflet, Un lantisor finut,-O jucarie din plus,-O cutie speciala de ciocolata,-Un buchet de trandafirii rosii care semnifica iubire infocata adevarata,-Declaratii de dragoste puse oriunde le puteam gasi,-Si nu in ultimul rand pupicuri.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un buchet frumos din numar impar de trandafiri rosii.
Daca vrei s-o cuceresti, mergi cu un singur fir.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte de amor

| danutza_8059 a răspuns:

Sa iti legi un snur de gat(vezi k s gasesc unele f mari) si ii spui k u esti cadoul ie de 8 martie